İlimizde Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu tarafından da seçmeli ders olarak seçilen Akıl ve zeka oyunlarına yönelik 30 Nisan 2014 Tarihinde Türk Beyin Takımı Eğitmeni Nülifer ÇINAR tarafından Akıl ve Zeka oyunlarının 1. Kademe Öğretmen Eğitimleri yapılması planlanmaktadır.
Akıl ve Zeka oyunları Eğitmenlik Sertifikası eğitimleri 40 saat sürmekte olup, bu eğitimler parça parçada alınabilmektedir.
ayrıntılı bilgi için : 05383803820 |