• www.facebook.com

ALTIN HAMLE SPOR KULÜBÜ ÇORUM

Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398

Anasayfa

Üniversitelerin spor bilimleri alanında lisans eğitimi veren fakülte veya yüksekokulları mezunları ile Üniversitelerin Türk musikisi Devlet konservatuarı, Devlet konservatuarı Türk halk oyunları bölümü ile modern dans bölümü lisans mezunlarının Antrenör Eğitimi Yönetmeliğinin 20 ve 21 inci maddeleri gereğince yapacakları antrenör belgesi başvuru ve denklik işlemleri başlamıştır
07.11.2020
6 – 17 – 18 – 19 Kasım tarihlerinde online toplantılar ile kulüplerimizle bir araya geliyoruz. Türkiye İş Bankası Satranç Süper Ligi, Türkiye Satranç Birinci Ligi, Türkiye Satranç İkinci Ligi ve Türkiye Kulüpler Şampiyonası Final takımlarıyla düzenlenecek online toplantılarımız Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.
07.11.2020
izmir’de meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Dualarımız daha fazla can kaybı yaşanmadan, enkaz altında kalan vatandaşlarımızın en kısa süre içerisinde sağ salim kurtarılması için...
30.10.2020
Sevgili Satranç Camiamız, Satranç sporunun kolay ulaşılabilirliği, yaygınlaştırılması ve tabana yayılması için birbirinden önemli faaliyetlere, projelere ve kampanyalara imza atıyoruz. Tüm branşları geride bırakarak zirvede yer aldığımız 950 bini aşkın lisanslı sporcu sayımızla da bunu başarıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 7’den 70’e herkesin bu güzel spor branşı ile tanışması, satranç alanında kendilerini geliştirmesi bizler için çok ama çok kıymetlidir. Bu sebeple 20.09.2020 tarihinde Yönetim Kurulumuzun almış olduğu 09/09 no’lu kararı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz; 2020 - 2021 Etkinlik dönemi itibarıyla satranç sporcu lisansı ve vizesi yaptıracak olan Şehit Çocuklarının, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Sevgi ve Çocuk evlerinde kalan çocukların, asgari %40 engelli raporu olan tüm engellilerin ve 65 yaş üstünde olan kişilerin lisans ve vize ücretinden muaf tutulmasına karar verilmiştir.
14.10.2020
14 Aralık 2019 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Sporcu Lisans, Vize ve Transfer Yönetmeliğine dayanılarak hazırlanan yeni lisans talimatımız, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüze iletilmiştir. Bu tarihte yayımlanan, tüm federasyonlar için geçerli olan yönetmelik ile sporcu ve kulüpler için lisans, vize ve transfer işlemleri il/ilçe müdürlükleri tarafından yürütülecektir. Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından lisans talimatımız onaylanana kadar, gerekli işlemler federasyonumuzca https://lisans.tsf.org.tr/online/ adresinden yürütülmeye devam edecektir. Lisans talimatımızın onaylanması durumunda gerekli duyurular ve bilgilendirmeler federasyonumuzun internet sayfasından yapılacaktır.
14.10.2020
30 Ağustos 1922’de kazanılan büyük zafer, şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır. Tüm Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun! Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.
30.08.2020
İkinci klasmandaki grup maçlarında büyük bir başarı göstererek sekiz galibiyet ve bir beraberlikle birinci olan ve üst klasmana yükselen milli takımımız, mücadelesine 21 Ağustos Cuma günü başlayacak üst klasman maçlarıyla devam edecek. Rusya, Ermenistan, İngiltere, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Fas, Cezayir, Mısır ile birlikte C grubunda yer alan takımımızın play-off aşamasına kalabilmesi için grubu ilk üçte bitirmesi gerekiyor.
21.08.2020
Kıymetli Satranç Ailemiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 Pandemi sürecinde evde kaldığımız günlerde online turnuvalar ve kampanyalar ile dijital ortam üzerinden bir arada olmaya devam ettik. Bu süreçte online turnuvalar ile 10 binin üzerinde sporcumuz hamle yaptı. Satranç ailemiz olarak, sizlerle turnuva salonlarında bir arada olmayı, turnuva heyecanını birlikte yaşamayı çok özledik. Şimdi yeni normal döneminde Covid-19 Çalışma Prensipleri Komisyonunun uygun gördüğü öneriler doğrultusunda yeniden bir arada olma zamanı.
21.08.2020
Devletimiz tarafından alınan kararlar kapsamında 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla ülke genelinde yeni normalleşme dönemine geçilerek birçok kurum ve kuruluşta yasal olarak çalışma engeli kaldırılmıştır. Bu karar doğrultusunda, satranç antrenörü ve satranç hakemi yetiştirme kursları, gerekli asgari şartlar yerine getirilerek başlayabilecektir
21.08.2020
17 Ağustos 1999 Marmara depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan Rahmet, yakınlarına bir kez daha başsağlığı diliyoruz. Deprem değil tedbirsizlik öldürür.
17.08.2020
... 13 ...
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret344793
Hava Durumu
Takvim