• www.facebook.com

ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇORUM

"HERKES İÇİN SPOR"

Üyelik Girişi
Site Haritası
Saat
SATRANÇ'TA İL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU

Satranç’ta Altı Kategoride düzenlenen İl Birincileri Belli Oldu

2021-2022 Sezonu Satranç Faaliyetleri Kapsamında Kasım Ve Aralık Ayları İçerisinde Mustafa Kemel Ortaokulunda Ve Ahl Park Avm De Düzenlenen Satranç İl Birincilikleri Sonunda Şampiyonlar Belli Oldu.

Çorum Küçükler Yaş Kategorileri İl Birinciliği, Yıldızlar Yaş Kategorileri İl Birinciliği, Türkiye Kupası Çorum İl Birinciliği, Çorum Kadınlar İl Birinciliği, Çorum Yıldırım Satranç İl Birinciliği ve Çorum Hızlı Satranç İl Birinciliği satranç turnuvaları sonunda dereceye giren sporculara Kupa ve Madalyaları takdim edilirken, AHL Park Avm’de gerçekleştirilen Hızlı ve Yıldırım Satranç İl Birincilik satranç turnuvalarında mücadele eden tüm sporculara Gül Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Necat Yazıcı, tarafından kitap hediye edilirken, AHL AVM yönetimi tarafından da küçük sporculara sinema bileti hediye edildi.

İl birinciliklerinde mücadele eden sporcularımıza yarı yıl tatilinde düzenlenecek olan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonası ile Türkiye Kupasında başarılar diliyoruz.

Satranç İl Birincilikleri Toplam 23 Kategoride 293 Sporcunun Katılımıyla Gerçekleştirilen İl Birincilileri Sonunda Kupa Ve Madalya Kazanan Sporcular Şu Şekilde Oluştu.

8 Yaş Kategorisinde Birinciliği Yetka Yağız Ankara, İkinciliği Ali Çağan Cidal, Üçüncülüğü İse Gökay Bulut Alırken, 8 Yaş Kızlar Kategorisinde Kızlarda Azranur Özçetin, İkinciliği Zeynep Yücel, Üçünlüğü Elif Rana Tosun Elde Etti.

9 Yaş Genel Kategoride Birinciliği Yusuf Mert Aytop, İkinciliği Çınar Eren, Üçüncülüğü Taylan Eren Tosun Elde Ederken, 9 Yaş Kızlar Kategorisinde Birinciliği Zümra Aişe Akbulut, İkinciliği Elif Çoban, Üçüncülüğü Nefise Ferda Güher Elde Etti.

10 Yaş Genel Kategoride Birinciliği Bekir Efe Yılmaz, İkinciliği Tunahan Canatan, Üçüncülüğü Savaş Onat Sağlam Alırken 10 Yaş Kızlar Kategorisinde Birinciliği Zeynep Su Nazar, İkinciliği Amine Ecrin Varlıoğlu, Üçüncülüğü Ervanur Atak Elde Etti.

11 Yaş Genel Kategoride Birinciliği Kaan Çetinkaya, İkinciliği, Onur Altıkardeş, Üçüncülüğü Mehmet Talha Aydoğan, Elde Ederken 11 Yaş Kızlar Kategorisinde Birinciliği Nurbanu Boyraz, İkinciliği Sevilay Bulut, Üçüncülüğü Filiz Deva Eker Elde Etti.

12 Yaş Genel Kategoride Birinciliği Mustafa Eray Çifci, İkinciliği Muhammed Akif Mercan, Üçüncülüğü Emra Etka Peker Elde Ederken, 12 Yaş Kızlar Kategorisinde Birinciliği Zümra Okumuş, İkinciliği Meryem Sera Varlıoğlu, Üçüncülüğü Zümra Çotur Elde Etti.

13 Yaş Genel Kategoride Birinciliği  Ömer Faruk Kara, İkinciliği Furkan Efe Akış, Üçüncülüğü  Berat  Ülker, 13 Yaş Bayanlar Kategorisinde Birinciliği  Azra Dilay Pelteci, İkinciliği Elanaz Uysal, Üçüncülüğü Elif Miray  Elde Etti.

14 Yaş Genel Kategoride Birinciliği  Mehmet Ebrar Taştan, İkinciliği Berkehan Yıldız, Üçüncülüğü Mehmet Kaygusuz Elde Etti. 14 Yaş Bayanlar Kategorisinde Birinciliği Berra Şahin, İkinciliği Özge Toprak Elde Etti.

15 Yaş Genel Kategoride Birinciliği Oğuzhan Özdilli, İkinciliği Yusuf Kır, Üçüncülüğü Muhammet Ali Evci Elde Etti.  15 Yaş Bayanlar Kategorisinde Birinciliği Elif Karaca Kazandı

16 Yaş Genel Kategorisinde Birinciliği Hakan Yücetürk, İkinciliği Alihan Kara Alırken,  17 Yaş Genel Kategoride İse  Birinciliği  Mustafa Alper Özdilli, İkinciliği Yunus Emre Gül, 17 Yaş Bayanlar Kategorisinde İse Betül Yazıcı Şampiyon Oldu.

İl Şampiyonalarının Prestijli Turnuvalarından Biri Olan Türkiye Kupası Çorum İl Birinciliğinde Gökdeniz Ekmekcioğlu Şampiyon Olurken İkinciliği Hakan Yücetürk, Üçüncülüğü İse Sultan Ferhat Ekin Elde Etti.   Ekmekcioğlu  29 Ocak – 06 Şubat 2022 Tarihleri Arasında Düzenlenecek Olan Türkiye Kupasında İlimizi Temsil Hakki Da Elde Etmiş Oldu

Çorum Kadınlar İl Birincliğinde İse Şampiyonluk Kupasını Betül Yazıcı Kaldırırken İkinciliği Meryem Sera Varlıoğlu, Üçüncülüğü İse Azra Dilay Pelteci Elde Etti.

İl Birinciliklerinin Son Turnuvaları Olan Çorum Yıldırım Ve Hızlı Satranç İl Birinciliği İse Ahl Park Avm De Düzenlendi. Yıldırım Satranç İl Birinciliğinde Mehmet Ebrar Taştan Birinci Olurken, İkinciliği Okan Erol, Üçüncülüğü İse Ahmet Ateş Elde Etti. Hızlı Satranç İl Birinciliğinde İse Şampiyonluk Kupasını Sergen Sevici Kaldırırken, İkinciliği Ali Yavuz, Üçüncülüğü Evren Deniz Sarıbay Elde Etti.

 

 

  
16 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret281986
Hava Durumu
Takvim