• www.facebook.com

ALTIN HAMLE SPOR KULÜBÜ ÇORUM

Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar21.131721.2164
Euro22.594722.6852
Antrenör Belgesi Başvuru ve Denklik İşlemleri Başlamıştır

kulupler 1Üniversitelerin spor bilimleri alanında lisans eğitimi veren fakülte veya yüksekokulları mezunları ile Üniversitelerin Türk musikisi Devlet konservatuarı, Devlet konservatuarı Türk halk oyunları bölümü ile modern dans bölümü lisans mezunlarının Antrenör Eğitimi Yönetmeliğinin 20 ve 21 inci maddeleri gereğince yapacakları antrenör belgesi başvuru ve denklik işlemleri başlamıştır

Ön başvurusu yapılan branş için transkriptinizin aslını veya noter onaylı tasdikli suretinin ilgili federasyona gönderilmesi gerekmektedir. Federasyonlar tarafından transkript ve ön başvurusu onaylanan adaylardan temel eğitim ve uygulama eğitim muafiyeti olanların belgeleri e-Devlet Kapısı Spor Bilgi Sistemi üzerinden düzenlenecektir.

 Denklik başvurularında sorularınız için ilgili federasyon ile iletişime geçmeniz gerekmekte olup, başvurularınız için herhangi bir başvuru son tarihi ve süre kısıtlaması olmamaktadır. Sisteme yüklemiş olduğunuz belgeleri (Transkript) ilgili federasyona iletmeniz gerekmektedir. Bunun için ilgili federasyon iletişim bilgilerini ve gönderim tercihlerini ilgili federasyon duyurularından takip edebilirsiniz.

Muafiyetlerine göre belge alacakların süreçleri aşağıdaki infografide verilmiştir.

antrenorluk eitimi bolumu mezunlar-1

antrenorluk eitimi bolumu dnda kalanlar-2

spor lisesi mezunlar-3

turk musikisi devlet konservatuar mezunlar-4

Denklik Başvuru Yönlendirme Kılavuzu

  
528 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret326002
Hava Durumu
Takvim