• www.facebook.com

ALTIN HAMLE SPOR KULÜBÜ ÇORUM

Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.438018.5119
Euro17.759517.8307
Türkcell Yüzme Şenlikleri
   06 Ekim 2013 Tarihinde Kırıkkale ilinde düzenlenen Türkcell Yüzme Şenliklerine katılan sporcularımız Madalya ve Katılım Belgeleri ile döndüler.
   
   Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Olimpik Yüzme Havuzunda  Türkcell’in sponsorluğu gerçekleştirilen Yüzme şenliklerine Açılış senfonisinin yapılmasıyla başladı. Kulübümüzün lisanslı sporcuları katıldı. Yüzme Şenliğinde 50 Metre Serbest , 50 Metre Ayak yüzen sporcularımıza  etkinlik sonunda Turkcell tarafından hazırlanan katılım belgelerini ve Madalya verildi. 
   Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rıfat Ünlü, Kulübümüzün  sporcularıyla yakından ilgilendi. Yapılan yüzme yarışmaları sonunda toplu fotoğraf çekimine geçildi.
   Kulübümüz Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Çetinoğlu “ yüzmenin gençler ve yetişkinler için en spor olduğunu, yüzme sporu sayesinde insan vücudunun her tarafının çalıştığını, genç nesillerin yüzmeyi öğrenmeleri  gerektiğini ve bu sayede yaşanan boğulma olaylarının da önüne geçilebileceğini” söyledi.  Çetinoğlu ayrıca kulüpleri bünyesinde yer alan sporcuları ellerinden geldiğinde yarışmalara katmaya özen gösterdiklerini ve bu sayede gençlerimizin yeni arkadaşlar edinmelerini sağladıklarını söyledi.  Kırıkkalede yapılan yüzme şenliklerine katılarak büyük bir cesaret örneği sergileyen Sporcularımızdan Murat Can Çetinoğlu’ Emir Karademir,  Yusuf Kaan Çoşkun, Mustafa Tahir Apaşoğlu, İlter Kaan Kaya’ya. ve Çocuklarının yanlarında gelerek desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür etmek istiyoruz.
   Çocuklarımızın iyi bir yüzücü olmaları için çaba harcayan Yüzme Antrenörlerimiz Sedat Mesci'ye, Çetin Koçak'a ayrıca kutlamak gerekiyor. İyi Antrenörleri sahip olmanında önemi yüzme yarışmalarında ortaya çıkmaktadır. 

 
  
2622 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret300575
Hava Durumu
Takvim